PGE GKS lepszy od ŁKS

W rozegranym w Gutowie sparingu wicelider I ligi PGE GKS Bełchatów wygrał z ŁKS Łódź 2:0. Bramki dla „Brunatnych”, dla których był to przedostatni test przed obozem w Turcji zdobyli: Piotr Witasik i Maciej Wilusz. Oba gole padły w pierwszej połowie.

W dzisiejszym spotkaniu ponownie nie zagrał przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-20 Damian Podleśny oraz zawodnicy, którzy z różnych powodów trenują indywidualnie a do zajęć z drużyną wrócą we wtorek, czyli Hristijan Kirovski, Michał Renusz, Daniils Turkovs oraz Patryk Rachwał.

W przyszłą środę w Kleszczowie PGE GKS zagra swój piąty i ostatni przed wylotem do Turcji mecz kontrolny z Zagłębiem Sosnowiec. Do Antalyi uda się 25 zawodników.

PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Piotr Witasik 19, Maciej Wilusz 27

PGE GKS: I połowa: Arkadiusz Malarz – Adrian Basta, Maciej Wilusz, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek – Mateusz Mak, Szymon Sawala, Grzegorz Baran, Andreja Prokić – Kamil Wacławczyk – Michał Mak, II połowa: Paweł Lenarcik (70. Wiktor Baranowski) – Adrian Basta (65. Bartosz Turniak), Paweł Baranowski, Maciej Wilusz (65. Marcin Flis), Krzysztof Michalak – Mateusz Mak (65. Paweł Zięba), Damian Szymański, Kamil Poźniak, Łukasz Wroński – Bartłomiej Bartosiak – Michał Mak (65. Patryk Rynkiewicz).

Źródło: gksbelchatow.com