Mechanik nie zdobył Ostrowca

Mechanik Radomsko (III liga łódzko- mazowiecka) przegrał na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga małopolsko- świętokrzyska) 1:2 (1:1). Radomszczanie prowadzili w tym pojedynku po golu Przemysława Olejnika, ale rywale zdołali odrobić stratę i wygrać.

Pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy z Radomska była przyzwoita. Mechanik często zaskakiwał rywali szybkimi akcjami i kombinacyjną grą. W 38. minucie za sprawą Przemysława Olejnika goście objęli prowadzenie. Radość radomszczan nie trwała jednak długo ponieważ rywale tuż przed przerwą zdołali strzelić wyrównującego gola. Po przerwie obraz gry zmieniły zmiany personalne, które przeprowadził trener KSZO. Na dziesięć minut przed końcem gospodarze strzelili zwycięską bramkę.

KSZO Ostrowiec – Mechanik Radomsko 2:1 (1:1)
Bramka dla Mechanika: Przemysław Olejnik 38

Mechanik: Dawid – Lewacki, Michalski, Radziejewski, Antczak – Kornacki, A. Olejnik, Tazbir, Woźniak – Walioszczyk, P. Olejnik, Na zmiany wchodzili: Dula, M. Antczak, Szewczyk, Brych, Halejak, Majewski, Żak, Nowak, Kociuga.