Zawisza wygrał w Bełchatowie

Zawisza Rzgów wygrał z rezerwami PGE GKS Bełchatów 3:2 (3:1) w meczu kontrolnym trzecioligowców, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bełchatowie. Dwie bramki dla drużyny gości zdobył Łukasz Zając.

Rzgowianie prawie po dwudziestu minutach objęli prowadzenie za sprawą Łukasza Zająca. W 28. minucie na 2:0 podwyższył Marcin Wałęski. Gospodarze starali się przed przerwą zmniejszyć stratę. Kontaktowego gola zdobył Mikołaj Grzelak, jednak w 44. minucie do siatki bełchatowian ponownie trafił Łukasz Zając. Po przerwie rezerwy PGE GKS miały przewagę, ale nie potrafiły wykorzystać wielu nadarzających się okazji. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Flaszka. Jednak nie uchroniło to Brunatnych przed porażką.

PGE GKS II Bełchatów – Zawisza Rzgów 2:3 (1:3)
Bramki: Mikołaj Grzelak 39, Dawid Flaszka 61 – Łukasz Zając 19, 44, Marcin Wałeski 28

PGE GKS II: Baranowski (46′ Bruchajzer) – Stanisławski, Sznigir, Szóstakiewicz, Bąkowicz -Raś, Płoszka, Grzelak (65′ Łabędzki), Zięba (70′ Bieszczad) – Flaszka, Grzejda (46′ Rośniak).

Zawisza: Pasiński – Niżnikowski (46′ Osiński), Grzywiński (46′ Chmielecki), Wadim Shpitsa, Dopierała (Tonn) – Skupiński, Wałęski, Zając, Mielczarek (46′ Serwaciński) – Wojtczak (46′ Szubert), Kurstak (46′ Płuciennik).