Mgła przerwała mecz Omegi

Nie udało się rozegrać całego meczu kontrolnego pomiędzy Omegą Kleszczów (III liga łódzko- mazowiecka) a Odrą Opole (II liga zachodnia). Spotkanie zostało zakończone przy stanie 0:0 w 60. minucie z powodu gęstej mgły, która spowiła całe boisko.

W pierwszej połowie doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Szymczyk. Mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych od rywali. Mecz był bardzo szybki, później wszystko popsuła mgła. W ogóle nie było widać piłki. Zdecydowano więc żeby zakończyć spotkanie w 60. minucie – relacjonuje Piotr Zientarski, kierownik Omegi Kleszczów.

Omega Kleszczów – Odra Opole 0:0
(zakończony w 60. minucie z powodu gęstej mgły)

Omega: P. Wiśniewski – Łucki, Słomian, Świstak, Barański (46′ Ignaczak) – Szymczyk (46′ Piotrowski), Szubert (46′ Marciniak), S. Wiśniewski, Kabziński (46′ Robaszek) – Czaplarski, Rozwandowicz.