Pechowa porażka Lechii

Lechia Tomaszów (III liga łódzko- mazowiecka) przegrała 0:1 (0:0) z Oskarem Przysucha w swoim ostatnim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. Tomaszowianie mogą mówić o dużym pechu ponieważ przeważali w całym spotkaniu, a decydującego gola stracili w 85. minucie.

Mówiąc krótko zamiast wygrać 6:0, przegraliśmy 0:1. W całym spotkaniu stworzyliśmy sobie sześć doskonałych okazji strzeleckich, ale nie udało nam się ani jednej wykorzystać. Rywale przeprowadzili jedną skuteczną kontrę i wygrali. Ze sparingu jesteśmy zadowoleni, jednak z wyniku już nie – powiedział Adam Król, dyrektor sportowy Lechii Tomaszów.

Lechia Tomaszów – Oskar Przysucha 0:1 (0:0)

Lechia: Holewiński (46. Chachuła) – Matysiak, Cyran, Pierzyński, Król – Stańdo (50′ Dolot), Witczak (70′ Dębiec), Żytek, Chojecki – Mirecki, Rakowski.