Najciekawiej będzie w Kleszczowie

22. kolejka spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej przyniesie odpowiedź na pytanie w jakiej formie są kluby, które walczyć zamierzają o zwycięstwo w lidze. W większości drużyn kibice zobaczą nowych zawodników, dla których będzie to ważny sprawdzian. Hitem kolejki będzie mecz w Kleszczowie.

Zarówno Omega jak i WKS należą do drużyn ze ścisłej czołówki. Zespół trenerów Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, a WKS jest piąty z zaledwie jednym punktem straty.

W rundzie jesiennej WKS wygrał 2:1, a mecz szybko ustawiła bramka Błażeja Karasiaka, który pokonał Filipa Błażejewskiego już w 2. minucie spotkania. Jedenaście minut po przerwie było 2:0 po trafieniu Dawida Przezaka. Honorową bramkę dla Omegi zdobył w doliczonym czasie gry Krzysztof Kowalski.

Teraz wszyscy w klubie liczą na rewanż. – Mam nadzieję, że będziemy tak samo skuteczni jak w ostatnim sparingowym spotkaniu z Zawiszą Rzgów. Jeśli tak będzie to o wynik możemy być spokojni – mówi kierownik drużyny Omegi Piotr Zientarski.

Najwcześniej na boisko wybiegną piłkarze w Rzgowie. Zawisza, który przegrał ostatnio aż 0:6 z Omegą, spróbuje urwać punkty faworytowi – Legii II Warszawa. Skromny dorobek punktowy zamierzają poprawić piłkarze Mechanika Radomsko. Radomszczanie jadą do stolicy na mecz z Ursusem. W niedzielę do stolicy zawita natomiast Lechia Tomaszów Mazowiecki. Drużyna trenera Aleksandara Majicia ma drugoligowe aspiracje i z GKP Targówek zamierza wygrać.