Boruta przegrał z UKS SMS

Boruta Zgierz (IV liga łódzka) przegrał z występującym w Centralnej Lidze Juniorów UKS SMS Łódź 3:4 (1:2) w meczu kontrolnym, który został rozegrany w Łodzi. Dla młodych piłkarzy Szkoły Mistrzostwa Sportowego była to kolejna z rzędu wygrana z czwartoligowcem.

Tydzień temu w sobotę UKS SMS wygrał ze Startem Brzeziny 6:4. Tym razem łodzianie również od początku narzucili Borucie swój styl gry i nie stracili korzystnego rezultatu do ostatniego gwizdka. Goście grali bardzo ambitnie. W 15. minucie do siatki rywali trafił Konrad Trzęsiara, a po przerwie po golu dołożyli Patryk Pietrasiak i Damian Antosik.

UKS SMS Łódź (CLJ) – Boruta Zgierz 4:3 (2:1)