Adam Patora dał zwycięstwo

Pewnym zwycięstwem okres sparingowy zakończyli piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni Wojciecha Robaszka wygrali w Gutowie Małym z Włókniarzem Moszczenica 2:0 (2:0). Obie bramki dla łodzian strzelił w pierwszej połowie Adam Patora.

Praktycznie całe spotkanie rozgrywane było pod dyktando łodzian. Pierwszego gola w 21. minucie strzelił Adam Patora. Napastnik poszedł za ciosem i sześć minut później dołożył drugie trafienie. Od tego momentu łodzianie kontrolowali przebieg spotkania i starali się utrzymywać piłkę z dala od własnego pola karnego. Pewna wygrana jest miłym akcentem dla ŁKS przed rozpoczynającymi się za dwa tygodnie rozgrywkami IV ligi łódzkiej.

Włókniarz Moszczenica – ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
Bramki: Adam Patora 21, 27

Włókniarz: Ćwikła – Kaźmierczak, Sobala, Stańczyk, Godala, Toma – Jachymski, Janiec, Domański, Cander – Olejnik, Na zmianę wszedł: Świątek.

ŁKS: Przybylski (60′ Sekuterski) – Słyścio, Salski, Zimoń, Filipiak (46′ Mordalski) – Jurkowski (60′ Kopa), Hajduczek (60′ Surowiec), Ślęzak (60′ Adamski), Kasztelan, Okoński, Patora.