Pilica zgasiła Zapał Krzętów

Pilica Przedbórz (IV liga łódzka) wygrała z Zapałem Krzętów (II grupa piotrkowskiej klasy A) 4:1 (2:0) w swoim ostatnim meczu kontrolnym. Trzy gole dla gospodarzy zdobył Filip Bartkowiak, a jednego Bartłomiej Madej.

Pierwszy raz graliśmy na własnym boisku. W pierwszej odsłonie na murawie pojawiła się czołowa jedenastka. Mieliśmy zdecydowaną przewagę. Tylko przez fatalny stan murawy prowadziliśmy do przerwy jedynie 2:0, a powinniśmy znacznie więcej. Po zmianie stron na murawie pojawili się zmiennicy. Ten sparing pokazał, że jeszcze dużo przed nimi pracy – powiedział Rafał Rabenda, trener Pilicy Przedbórz.

Pilica Przedbórz – Zapał Krzętów 4:1 (2:0)