Rezerwy słabsze od Huraganu

Nie udało się piłkarzom PGE GKS II Bełchatów przywieźć punktów z Wołomina. Zespół rezerw pierwszoligowca, który prowadzony jest przez Krystiana Kieracha, przegrał z miejscowym Huraganem 0:2 (0:2) w spotkaniu 23. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej.

Duży wpływ na wynik miał początek spotkania. Już pierwsza akcja gospodarzy przyniosła bowiem bramkowy efekt. Pawła Lenarcika pokonał Michał Kopeć i Huragan objął prowadzenie. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy ponownie skutecznością popisał się Kopeć. Po 45 minutach było więc 2:0 dla drużyny z Wołomina.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Bełchatowianie próbowali odwrócić losy spotkania, ale bez zarzutu spisywała się defensywa Huraganu. W bardzo ważnym spotkaniu dla układu w dolnej części tabeli wołominianie wygrali 2:0 i mają cztery punkty przewagi nad rezerwami GKS.

Huragan Wołomin – PGE GKS II Bełchatów 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Kopeć 1, 32

PGE GKS II: Lenarcik – Szóstakiewicz (46 Grzejda), Sznigir ż, Witasik ż, Bąkowicz – Grzelak, Płoszka (69 Gul), Poźniak, Bartosiak ż, Prokić (79 Rośniak) – Łabędzki (57′ Rynkiewicz).
Trener: Krystian Kierach