Dwa gole Rafała Serwacińskiego

Zawisza Rzgów wygrał z Pilicą Białobrzegi 2:1 (1:0) w spotkaniu 24. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Znakomite zawody rozegrał Rafał Serwaciński, który strzelił dla gospodarzy obie bramki.

Rzgowianie podeszli do tego meczu bardzo bojowo. Od początku Zawisza posiadał przewagę, której nie potrafił jednak udokumentować zdobyciem gola. Dopiero w 38. minucie golkipera gości pokonał Rafał Serwaciński. Przyjezdni ambitnie starali się wyrównać stan rywalizacji. W 64. minucie do remisu doprowadził Jacek Moryc. Okazało się to za mało na dobrze dysponowanych tego dnia podopiecznych Piotra Kupki. W 72. minucie indywidualną akcją w polu karnym popisał się Rafał Serwaciński i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Jak się okazało było to decydujące trafienie. Zawisza zdobył cenne trzy punkty i zmniejszył stratę do bezpiecznej strefy.

Zawisza Rzgów – Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0)
Rafał Serwaciński 38, 72 – Jacek Moryc 64

Zawisza: Staniszewski – Tonn, Grzywiński, Polit, Dopierała ż – Wałęski, Bronka ż (68′ Wojtczak), Skupiński, Osiński – Kurstak ż (90′ Chmielewski), Serwaciński (90+3 Mielczarek).