Dziewięć minut rezerw Widzewa

Pewne i zasłużone zwycięstwo 4:1 (4:1) odniosły rezerwy Widzewa Łódź w wyjazdowym meczu 24. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej z Żyrardowianką Żyrardów. Efektowne zwycięstwo łodzianom zapewnili zawodnicy pierwszej drużyny, którzy w przeciągu zaledwie dziewięciu minut strzelili rywalom cztery gole.

Prawdziwą strzelaninę rozpoczął w 13. minucie Mariusz Rybicki. Chwilę później dwa gole zdobył Aleksejs Visnjakovs, a w 22. minucie na 4:0 podwyższył Xhevdet Gela. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Patryka Jakóbczyka. Wydarzenia z pierwszej odsłony zapowiadały istny pogrom beniaminka III ligi łódzko- mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Kmiecika na tym jednak poprzestali. Mimo jeszcze kilku dobrych okazji nie udało im się pokonać golkipera Żyrardowianki. Kolejne trzy punkty wpłynęły na konto rezerw i tym samym łodzianie umocnili swoją przewagę nad strefą spadkową.

Żyrardowianka Żyrardów – Widzew II Łódź 1:4 (1:4)
Paweł Jakóbiak 37 – Mariusz Rybicki 13, Aleksejs Visnjakovs 14, 19, Xhevdet Gela 22

Widzew II: Berezin – Stępiński, Perez (46′ Pankowski), Kasperkiewicz, Kozłowski – A. Visnjakovs, Leimonas, Okachi (74′ Warchoł), Alex Bruno (80′ Idzikowski), Gela (65′ Grube) – Rybicki.

Źródło: widzewiak.pl