Karasiak zatrzymał Huragan

WKS Wieluń wygrał z Huraganem Wołomin 1:0 (0:0) w meczu 26. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Dla gospodarzy było to bardzo ważne zwycięstwo, które pozwoliło się przełamać po ostatniej porażce z Pilicą Białobrzegi. Zwycięskiego gola w 67. minucie zdobył Błażej Karasiak.

Było to bardzo wyrównane spotkanie. Od początku mogliśmy prowadzić jednak Dawid Przezak zdobył gola będąc zdaniem sędziego na pozycji spalonej. Później stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Koper, który trafił w słupek. W pierwszej połowie goście nie stworzyli żadnej właściwie sytuacji. W drugiej odsłonie widać było, że kto strzeli bramkę ten wygra. Na szczęście to my ją strzeliliśmy. Cieszymy się z trzech punktów ponieważ są one dla nas bardzo ważne. chodziło nam o przełamanie i zbudowanie przewagi punktowej nad strefą spadkową co nam się udało – powiedział Szymon Lach, trener WKS Wieluń.

WKS Wieluń – Huragan Wołomin 1:0 (0:0)
Bramka: Błażej Karasiak 67

Wieluń: Olkusz – Maczurek, Karasiak, Bąk, Grocki – Wójcicki ż, Adamczyk (80′ Rybak), Banaś, Przezak – Zawieja (75′ Ciężki), Koper (85′ Wiśniewski).