Miejscy wygrali w Bełchatowie

Zdecydowanie gorzej od pierwszej drużyny spisują się rezerwy PGE GKS Bełchatów. Drużyna Krystiana Kieracha przegrała przed własną publicznością mecz 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z MKS Kutno 1:3 (0:1).

Goście bardzo szybko ponieważ już w 2. minucie za sprawą Daniela Mitury objęli prowadzenie. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie piłkarze z Kutna szybko podwyższyli swoje prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Sylwester Płacheta, a na 3:0 podwyższył wynik Mitura. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Jakuba Paluszkiewicza w 83. minucie.

PGE GKS II Bełchatów – MKS Kutno 1:3 (0:1)
Jakub Paluszkiewicz 83 – Daniel Mitura 2, 62, Sylwester Płacheta 52

PGE GKS II: Podleśny – Wroński, Witasik, Flis ż, Szymorek (60′ Stolarczyk) – Sawała, Rachwał, Renus (66′ Paluszkiewicz), Prokić – Bartosiak (80′ Rośniak), Turkovs (80′ Grzelak).

Kutno: Sokołowicz – Bojaruniec, Kaczor, Wawrzyński, Żółtowski – Pomorski, Kubiak, Płacheta ż, Mitura – Gorczyczewski (88′ Garczewski), Michalski ż.