Rezerwy Widzewa też zwycięskie

Dobry przykład wzięły z pierwszej drużyny rezerwy Widzewa Łódź. W meczu 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej łodzianie pewnie pokonały przed własną publicznością GKP Targówek (Warszawa) 4:1. Bramki zdobyli zawodnicy przesunięci do rezerw z pierwszej drużyny.

W 10. minucie wynik spotkania otworzył Marek Wasiluk. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Alen Melunović. Zespół Tomasza Kmiecika na tym nie poprzestał i w końcówce meczu zdobył jeszcze dwa gole. Na bramkę Marcina Warakomskiego odpowiedział trafieniami Povilasa Leimonasa i ponownie Wasiluka.

Cenna wygrana pozwoliła Widzewowi II przesunąć się na trzynaste miejsce w tabeli i realnie myśleć o zachowaniu trzecioligowego statusu.

Widzew II Łódź – GKP Targówek (Warszawa) 4:1 (2:0)
Bramki dla Widzewa II: Marek Wasiluk 10, 90, Alen Melunović 44-karny, Povilas Leimonas 89

Widzew II: Berezin – Alex Bruno (57′ Kozłowski), Perez, Wasiluk, Bogusławski – Gela (88′ Warchoł), Leimonas, Okachi (46 Kasperkiewicz), Lafrance, Mikita (64′ Narożnik) – Melunović.