AKTUALNOŚCI
Zryw Ożegów walczy o klasę A

Za nami już trzy wiosenne kolejki w sieradzkiej klasie B (grupa I). Największym faworytem do awansu jest Zryw Ożegów. Dla tego klubu byłby to powrót do klasy A po prawie dziesięciu latach. Ostatni raz Zryw grał bowiem w tej klasie w sezonie 2004/2005.

gadzety kibica keeza

 

Klub z Ożegowa rozpoczął rundę rewanżową od cennego wyjazdowego remisu z Czarnymi II Rząśnia 1:1. Tym samym Zryw zachował punktową przewagę nad rezerwami czwartoligowca. Tydzień później łatwo rozprawił się z Płomieniem Makowiska (5:0), a w Wielką Sobotę piłkarze z Ożegowa pauzowali. W tabeli prowadzą z trzema punktami przewagi nad Czarnymi II i mają na dodatek o jeden mecz rozegrany mniej. Wydaje się więc, że są na najlepszej drodze do powrotu na boiska klasy A.

Najlepszym strzelcem zespołu w lidze jest Sylwester Mielczarek (9 bramek). 6 trafień w lidze ma na swoim koncie Mateusz Pokrzywiński. W ostatnim meczu z Płomieniem Makowiska ciężar strzelania bramek wziął jednak na siebie Marcin Chojnacki, który zdobył trzy gole. Oto jedna z jego bramek na amatorskim nagraniu.

Bramka Marcina Chojnackiego

W następnym meczu Zryw zmierzy się na własnym boisku z czwartym w tabeli LZS Trębaczew i jeśli wygra to przybliży się znacznie do awansu. Początek spotkania w niedzielę (27 kwietnia) o 15:30.

Źródło: zrywozegow.futbolowo.pl

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments