Przełamanie Omegi Kleszczów

Łatwe wyjazdowe zwycięstwo odniosła Omega Kleszczów. Piąta drużyna III ligi łódzko-mazowieckiej bez problemu pokonała 3:0 (1:0) czerwoną latarnię Mazur Karczew. Wygrana w Karczewie oznacza przełamanie drużyny Marcina Węglewskiego.

Mimo dużej przewagi w polu dopiero po dwóch kwadransach goście zdołali wyjść na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Paweł Świstak. Na kolejne trafienie trzeba było czekać do 48. minuty. Tym razem golkipera gospodarzy pokonał Szymon Piotrowski. Omega stwarzała sobie co chwila groźne okazje jednak w decydujących momentach zabrakło zimnej krwi i wykończenia. W 65. minucie piękną główką Mariusz Zawodziński ustalił końcowy rezultat na 3:0.

Mazur Karczew – Omega Kleszczów 0:3 (0:1)
Paweł Świstak 30, Szymon Piotrowski 48, Mariusz Zawodziński 65

Omega: Wiśniewski – Piotrowski, Słomian, Świstak, Kabziński – Marciniak, Szubert (75′ Szulc), Zawodziński, (70′ Górski), P. Kowalski – Rozwandowicz, Robaszek (80′ Czaplarski).