AKTUALNOŚCI
Widzew nie chce Wasiluka?

Lista zawodników, z którymi prawdopodobnie po sezonie rozstanie się Widzew Łódź stale się powiększa. Wygląda na to, że z klubem z al. Piłsudskiego pożegna się Marek Wasiluk. Piłkarz w rundzie rewanżowej wystąpił jedynie w czterech meczach i nie mógł ich zaliczyć do udanych.

Obrońca dołączył do zespołu w zimowym okresie przygotowawczym ze Śląska Wrocław. W Widzewie miał odbudować swoją formę i pomóc łodzianom w walce o utrzymanie. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Po kilku poważnych wpadkach Wasiluk stracił miejsce w wyjściowej jedenastce. Ostatni raz obrońca dostał szansę w meczu z Koroną Kielce, ale również jej nie wykorzystał. W niedzielnym meczu z Cracovią piłkarz nie został wybrany przez trenera Artura Skowronka do meczowej osiemnastki. Nic zatem dziwnego, że Widzew nie będzie chciał przedłużyć z nim umowy.

Nie wiadomo również jak będzie wyglądać przyszłość Povilasa Leimonasa, który kontrakt ma podpisany do 30 czerwca. Litwin zaliczył bardzo dobry występ z Cracovią (po wejściu na boisko z ławki strzelił bramkę), za który zebrał pozytywne opinie. Klub jednak nie rozmawiał z nim jeszcze na temat przedłużenia współpracy.

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments