Warta poległa w Otwocku

Nie udało się piłkarzom sieradzkiej Warty powiększyć dorobku punktowego. Zespół Bogdana Jóźwiaka przegrał spotkanie 33. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej ze Startem Otwock 0:2 (0:0). Mimo przegranej sieradzanie nie stracili dystansu do czołówki.

O wygranej gospodarzy zdecydował pierwszy kwadrans drugiej połowy. Start objął prowadzenie w 49. minucie po bramce Michała Gwiazdy. Jedenaście minut później Kamila Adamka pokonał Tomasz Karaś. Warta próbowała zmienić losy spotkania, ale gospodarze umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki. Zespół z Sieradza na pięć kolejek przed końcem sezonu zajmuje czwarte miejsce w tabeli z czteropunktową stratą do nowego lidera. Został nim Ursus Warszawa, który rozbił w Radomiu miejscową Broń aż 4:0.

Start Otwock – Warta Sieradz 2:0 (0:0)
Warta: Adamek – Pietras, Sosnowski, Krymarys, Swędrowski – Piotr Kobierski (60′ Jezierski), Łochowski, Stasiak, Bogdan, Różycki (65′ Woźniak) – Marcin Kobierski.