AKTUALNOŚCI
AC Milan przyjedzie do Łodzi

31 maja na rynku Manufaktury odbędzie się Milan Day promujący nowo powstającą w Łodzi szkołę piłkarską AC Milan dla dzieci i młodzieży. W dniu eventu dzieci w wieku od 6 do 12 lat będą mogły wziąć udział w turnieju piłkarskim z atrakcyjnymi nagrodami.


tomadex wszystko dla kibica

Przewidziane są zabawy dla całych rodzin, w tym wielkie piłkarzyki, pokazy freestyle i warsztaty trików piłkarskich oraz konkursy organizowane przez animatorów.
Podczas „Milan Day” będą obecni jako goście przedstawiciele AC Milan, w tym między innymi: Filippo Galli, i Silvio Broli odpowiedzialny w klubie za szkolenie młodzieży. Rodzice będą mogli zapisać swe pociechy do szkoły piłkarskiej włoskiego klubu.

ManufakturaWe wrześniu 2014 w Łodzi rozpocznie działalność szkółka piłkarska AC Milan dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Treningi i zajęcia nowej szkoły piłkarskiej będą odbywały się w obiekcie sportowym w Parku 3 Maja przy ulicy Małachowskiego 5/7. Charakter tej nowej inicjatywy AC Milan w Łodzi jest ewenementem na skalę międzynarodową i pionierskim projektem wśród 12 krajów na świecie, gdzie działają już młodzieżowe szkoły piłkarskie włoskiego klubu. Celem działalności młodzieżowego klubu AC Milan w Łodzi jest nie tylko wychowanie sportowe dzieci i młodzieży, lecz także inwestycja w ich edukację. W praktyce szkółka piłkarska jest postrzegana nie tylko jako narzędzie do kształcenia lub łączenia w zespół małych, przyszłych sportowców, lecz jako nośnik przykładu, uświadamiania i kształtowania postaw, który może pociągnąć za sobą, poczynając od setek dzieci i rodzin zaangażowanych, całe społeczeństwo w tematy wychodzące ponad dyscyplinę i edukację sportową, jak ochrona środowiska czy jakość życia.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Łódzki Futbol, a partnerami technicznymi są między innymi firmy: Keeza i Tomadex.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments