Widok wygrał w Nieborowie

Widok Skierniewice wygrał 2:0 (1:0) w wyjazdowym meczu 30. kolejki IV ligi łódzkiej z Orłem Nieborów. Bramki zdobyli: Dawid Stefaniak i Tomasz Cybulski. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Mariusza Wilkowieckiego wskoczyli na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Goście już w 3. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Dawid Stefaniak. Orzeł mógł szybko wyrównać, ale sytuacji sam na sam z Marcinem Stolarkiem nie wykorzystał Dawid Sut. Napastnik Nieborowa przed przerwą musiał uznać wyższość golkipera w podobnych sytuacjach jeszcze dwukrotnie.

Po przerwie lepsze okazji mieli skierniewiczanie. W 56. minucie strzał Tomasza Cybulskiego trafił w poprzeczkę. Napastnik gości dwanaście minut później nie dał bramkarzowi już żadnych szans. Po wejściu w pole karne został sfaulowany przez Marcina Jedrzejewskiego i chwilę później z jedenastu metrów pewnie umieścił piłkę w siatce. Widok do końca kontrolował przebieg meczu, a gospodarze nie potrafili już sforsować defensywy rywali.

Orzeł Nieborów – Widok Skierniewice 0:2 (0:1)
Dawid Stefaniak 3, Tomasz Cybulski 68-karny

Orzeł: Jędrzejewski – Górski, Pomianowski, Rembowski, Domińczak – Bartosiewicz, Tkacz, Wierzbicki (72′ Kosiorek), Kuciński ż – Zwierz (20′ Krzeszewski ż), Sut.

Widok: Stolarek – Mitrowski, Kurzawa ż, Sulikowski – Borowiec, Stefaniak ż, Markowski (90′ Iwanowski), Staszewski, Stangreciak ż (75′ Sztocki) – Cybulski, Sawicki (87′ Jung).

Sędziował: Dawid Grzelak (Sieradz). Widzów: 400

Źródło informacji: własne, zdjęcie: widokskierniewice.pl