Przerwany mecz w Łodzi

Spotkanie 36. kolejki grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Piastem Gliwice zostało przerwane. Powodem takiej decyzji były złe warunki atmosferyczne i zalana płyta boiska.

Mecz przerwano w 12. minucie przy stanie 0:0. Gwałtowne wyładowania atmosferyczne i ulewny deszcz nie pozwoliły rywalizować dalej w takich warunkach. Sędzia główny Paweł Gil najpierw przerwał pojedynek, a następnie po odczekaniu regulaminowego czasu i konsultacji podjął decyzję o zakończeniu zawodów.

Wyjściowa jedenastka Widzewa wyglądała następująco: Patryk WolańskiPatryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marek WasilukBartłomiej Kasprzak, Princewill Okachi, Alex Bruno, Mateusz Cetnarski, Mariusz RybickiEduards Visnjakovs.

Spotkanie zostanie dokończone od 12. minuty. Piłkarze mają wybiegnąć na murawę w środę (28 maja).