Bezbramkowy remis w Otwocku

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 36. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej w Otwocku pomiędzy miejscowym Startem i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Obie drużyny nie stworzyły dobrego widowiska skupiając swoją grę na defensywie.

W pierwszej połowie zespoły nie stworzyły żadnej groźnej sytuacji podbramkowej. Mecz obfitował w wiele twardych starć, a przez większość czasu piłka znajdowała się w środkowej strefie boiska.
Sześć minut po wznowieniu gry powinno być 1:0 dla Lechii. Strzał Marcina Mireckiego trafił jednak w poprzeczkę. W odpowiedzi Michał Chachuła obronił mocne uderzenie z rzutu wolnego jednego z zawodników gospodarzy. Ostatnie minuty upłynęły pod znakiem twardej walki i ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0.

Start Otwock – Lechia Tomaszów 0:0
Lechia: Chachuła – Matysiak, Cyran, Dolot, Milczarek – Pierzyński, Żytek, Chojecki, Mirecki (89′ Król), Stańdo (67′ Pogorzała) – Rakowski.
Trener: Grzegorz Wesołowski