Ursus zdegradował rezerwy GKS

W meczu 36. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy górniczego klubu uległy na wyjeździe liderowi rozgrywek Ursusowi Warszawa 0:2 (0:0). Bełchatowska drużyna dzielnie walczyła z faworytem, ale ostatecznie straciła dwie bramki i ostatecznie żegna się z ligą.

Do przerwy bełchatowianie bezbramkowo remisowali, a przy stanie 0:1 zaprzepaścili bardzo dobrą sytuację na wyrównanie. Na domiar złego urazu stawu skokowego doznał będący ostatnio w wybornej formie strzeleckiej Dawid Flaszka. Lider z Warszawy obie bramki zdobył w drugiej połowie spotkania. Krystiana Paprockiego pokonali: Kamil Rytel (64. minuta) i Sebastian Bulik (90. minuta).

Ursus Warszawa – PGE GKS II Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Rytel 64, Sebastian Bulik 90

PGE GKS II: Paprocki – Bąkowicz (46′ Turniak), Sznigir, Sitarz, Kołodziej – Grzelak, Raś (77′ Płoszka), Gul, Zięba – Flaszka (53′ Kondracki) – Łabędzki (77′ Grzejda).
Trener: Krystian Kierach