AKTUALNOŚCI
Nowe piłki przebojem na rynku

Dynamicznie rozwijająca się firma Keeza, która produkuje sprzęt sportowy, wzbogaciła swoją ofertę o piłki. W sprzedaży znalazły się trzy modele: meczowa piłka Premier 5 oraz treningowe: Elite 5 i Elite 4.

gadzety kibica keeza

 

Nie chcieliśmy aby proponowane przez nas piłki stały się jednymi z wielu na rynku. Dlatego też przez kilka miesięcy trwały prace nad projektem piłek, a później nad ich produkcją. Nie możemy oczywiście zdradzać techniki produkcji, ale możemy zapewnić, że nasz produkt zbliżony jest do osławionej futbolówki Brazuca, którą rozgrywane będą mecze podczas Mundialu w Brazylii – mówi Andrzej Andrysiak menedżer firmy Keeza.

Największą zaletą piłek Keeza, oprócz nowoczesnej technologii produkcji, jest cena.

To nie są drogie piłki w porównaniu do produktów innych firm. Dla związków sportowych i klubów piłkarskich mamy specjalne rabaty uzależnione od ilości zamówionych piłek. Jesteśmy przekonani, że każdy zawodnik, któremu przyjdzie grać naszą piłką, będzie z niej zadowolony – dodaje Andrysiak.

Piłkami Keeza rozgrywane będą mecze podczas turnieju Termy Uniejów Poland Cup 2014, w którym wezmą udział tak znane kluby piłkarskie jak: Manchester City, Hertha Berlin, Hajduk Split czy Udinese Calcio. Turniej drużyn rocznika 2003 odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2014 roku.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments