Udany rewanż zespołu Kamila Kieresia

W drugim sobotnim meczu „Brunatni” wysoko pokonali Zagłębie Sosnowiec a dobrą współpracą na boisku popisali się napastnicy Bartosz Ślusarski i Daniils Turkovs. Podobnie jak pierwsze spotkanie mecz trwał 2×30 minut. Wynik otworzył Grzegorz Baran po świetnym podaniu od Adama Mójty.

Mójta raz jeszcze popisał się świetną asystą, po której bramkę w 20. minucie zdobył Mateusz Mak. W drugiej połowie po podaniu Bartosza Ślusarskiego bramkarza Zagłębia wymanewrował Daniils Turkovs i spokojnie skierował piłkę do siatki. Na 4:0 wynik ustalił Ślusarski, któremu świetnym podaniem zrewanżował się Turkovs.

Na boisku zaprezentował się zupełnie inny skład PGE GKS. W pierwszym kontrolnym meczu grający rezerwowym zestawieniem bełchatowianie przegrali 0:1 (0:0).

PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
Bramki: Grzegorz Baran 15, Mateusz Mak 20, Daniils Turkovs 36, Bartosz Ślusarski 52

PGE GKS: Arkadiusz Malarz – Alexis Norambuena, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Adam Mójta – Mateusz Mak, Grzegorz Baran, Damian Szymański, Michał Mak – Daniils Turkovs, Bartosz Ślusarski

Źródło: gksbelchatow.com