AKTUALNOŚCI
W Głownie chcą zatrzymać snajpera

Trzecia drużyna łódzkiej klasy okręgowej poprzedniego sezonu Stal Głowno przygotowania do rundy jesiennej rozpocznie 16 lipca. W klubie chcieliby zatrzymać najlepszego strzelca Tomasza Florczaka i wzmocnić się kilkoma zawodnikami.


tomadex wszystko dla kibica

Jak na razie na celowniku głownian nie ma żadnych konkretnych nazwisk. – Planujemy wzmocnienia, ale wszystko zależeć będzie od budżetu. Potrzebujemy zawodników praktycznie do każdej formacji. Myślimy o bramkarzu, prawym obrońcy, bocznym pomocniku i napastniku – powiedział Marek Pawlak, trener Stali Głowno.

Drużynę opuścił z przyczyn osobistych Kacper Stępniewski. Nie wiadomo jak będzie wyglądała dalsza przyszłość Tomasza Florczaka, najlepszego strzelca klasy okręgowej poprzedniego sezonu. – Jak na razie nikt nie kontaktował się z nami odnośnie pozyskania Tomka. Czasu jest jeszcze dużo i w każdej chwili może się po niego ktoś zgłosić. Jak na razie piłkarz zostaje z nami – poinformował Pawlak.

Przypomnijmy, że Florczak w sezonie 2013/2014 strzelił 22 bramki. Drugi w klasyfikacji najlepszych strzelców był Krystian Osiński z Krośniewianki Krośniewice, który zdobył o jednego gola mniej.

 

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kks
9 lat temu

Stępniewski Kacper