AKTUALNOŚCI
Warchoł nowym trenerem KKS

Po nieudanym sezonie w łódzkiej klasie okręgowej w Koluszkach zapowiadają się spore zmiany. Zaczęły się one już od ławki trenerskiej. Po rezygnacji Damiana Wójciaka działacze klubu szukali nowego szkoleniowca. Został nim Leszek Warchoł, który poprowadzi koluszkowian w nowym sezonie.

gadzety kibica keeza

 

Piłkarze KKS bardzo słabo spisali się w rundzie wiosennej. Zespół, który na półmetku rozgrywek zajmował czołową lokatę, zakończył rywalizację dopiero na dwunastej pozycji. Na kilka kolejek przed końcem koluszkowianom zajrzało nawet w oczy widmo spadku do klasy A. Ostatecznie dzięki korzystnym rezultatom innych spotkań KKS mógł być spokojny o utrzymanie.

Po trzech latach swoją przygodę z Koluszkami postanowił zakończyć Damian Wójciak. Szkoleniowiec postanowił skończyć po sezonie z piłką nożną i poświęcić czas rodzinie. Jego zdaniem wpływ na słabą postawę drużyny miało kilka aspektów. – Myślę, że głównym powodem był słaby okres przygotowawczy ze względu na niską frekwencję na zajęciach. Dodatkowo w wielu spotkaniach zabrakło nam szczęścia. Chciałbym podziękować zawodnikom i działaczom klubu za cały okres współpracy – powiedział Wójciak.

Następca Wójciaka przez prawie całe życie związany jest z Koluszkami. Leszek Warchoł grał w piłkę w KKS, z którego przeszedł do trzecioligowej Piotrcovii. Występował również w Unii Skierniewice. Po zakończeniu kariery piłkarskiej prowadził Olimpię Jeżów i Pogoń Rogów. Teraz przyszedł czas na KKS i nowe wyzwania.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
7 lat temu

Teraz pan Leszek trenuje B-klasowy GKS Głuchów 😉

diestra
9 lat temu

hahaha to ty chyba go nie znasz ! Lata świetlistości w Rogowie hahaha

Gość
9 lat temu

wydaje mi się, że lata swojej świetności piłkarskiej, miewał za czasów jak mieszkał i grał w Rogowie!!!!