Nieskuteczny Krzysztof Kukulski

Warta Działoszyn przegrała na własnym boisku z Mechanikiem Radomsko 0:1 (0:0) w meczu 1. kolejki IV ligi łódzkiej. Gospodarze mogą mówić o dużym pechu ponieważ nie wykorzystali wielu doskonałych okazji. Radomszczanie objęli prowadzenie po golu Tomasza Walioszczyka, a doświadczony Krzysztof Kukulski zmarnował wiele sytuacji na wyrównanie.

W pierwszej połowie działoszynianie osiągnęli miażdżącą przewagę. Gospodarze powinni zamienić na bramkę co najmniej trzy sytuacje. Dobrych okazji nie wykorzystali: Karol Dudek, Daniel Karoń i Łukasz Bąkowicz. Mechanik praktycznie nie istniał. Jedyny strzał w pierwszej odsłonie oddał Wiktor Majewski. Przed przerwą wynik spotkania mógł otworzyć jeszcze Krzysztof Kukulski, ale nie zdołał pokonać Damiana Krzyżowskiego.

Warta DziałoszynDruga część spotkania rozpoczęła się od lekkiej przewagi Mechanika. Radomszczanie wykorzystali to w 50. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Tomasz Walioszczyk strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania Warta próbowała doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafiła skutecznie wykończyć żadnej akcji. Weteran piłkarskich boisk Krzysztof Kukulski zmarnował kilka dobrych okazji i trzy punkty niespodziewanie pojechały do Radomska.

Warta Działoszyn – Mechanik Radomsko 0:1 (0:0)