AKTUALNOŚCI
Oldboye zagrają z okazji Dnia Górnika

Nadchodząca sobota zapowiada się niezwykle ciekawie dla piłkarskich kibiców w Bełchatowie. O 15:30 rozpocznie się mecz T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy PGE GKS Bełchatów i Górnikiem Łęczna. Od rana będzie można natomiast emocjonować się XXVI Międzynarodowym Turniejem Oldboyów z okazji Dnia Górnika.

Kolejna edycja tego turnieju zgromadzi drużyny z pięciu krajów Europy. Na sektorach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy 1 Maja będą bowiem rywalizować: Oldboy Leszno, FK Liepaja (Łotwa), FK Adams (Białoruś), SK Legion XXI (Ukraina), FK Baltika (Rosja) oraz gospodarz turnieju GKS Oldboy Bełchatów.

Zawody rozpoczną się o 9:00 i potrwają do około 15:00. Po oficjalnym zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy przejdą na stadion przy ul. Sportowej, aby obejrzeć ostatni tegoroczny mecz T-Mobile Ekstraklasy na bełchatowskim obiekcie.

Ten uznany w Polsce i za granicą turniej tradycyjnie ma także cel charytatywny. Środki zebrane od sponsorów, drużyn i publiczności zostaną przeznaczone na rzecz Dzieci o Niepełnej Sprawności Ruchowej (koło w Bełchatowie).

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments