AKTUALNOŚCI
W Łęczycy myślą o wzmocnieniach

Cel Górnika Łęczyca na wiosnę jest jeden – awans do klasy okręgowej. Mistrz jesieni II grupy łódzkiej klasy A poważnie myśli o wzmocnieniach. Do klubu przymierzany jest m. in. Robert Czekalski z czwartoligowego Neru Poddębice i Mariusz Wdowiak z Orła Parzęczew (łódzka klasa okręgowa). Być może w Łęczycy dojdzie nawet do kadrowej rewolucji.


tomadex wszystko dla kibica

W wywiadzie dla portalu ele24.net szkoleniowiec Górnika Paweł Siek potwierdził zainteresowanie wymienionymi zawodnikami. – Tak, są to osoby brane pod uwagę w kontekście zasilenia kadry Górnika, ale wszystko zależy od tego, jak się potoczą rozmowy z zarządem, bo to nie zależy od mojej sugestii.

Mimo dobrej postawy drużyny i sporej zaliczki punktowej przed rundą rewanżową trener klubu z Łęczycy myśli o przemeblowaniu składu. Zapytany o liczbę potrzebnych graczy odpowiedział: – Powiem tak, na pewno siedmiu, ośmiu zawodników – wtedy byłbym w 100% spokojny o awans. Ja i zarząd będziemy robić wszystko, żeby tych ludzi przyszło jak najwięcej, ale myślę, że gdyby zasiliło nas trzech lub czterech dobrych zawodników, to by wystarczyło.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments