AKTUALNOŚCI
Widzew spędzi wiosnę w Kutnie?

Nie Piotrków, nie Byczyna, a Kutno. Jak informuje portal widzewtomy.net, to właśnie w oddalonym o około 60 kilometrów mieście swoje mecze w rundzie jesiennej rozgrywać chciałby pierwszoligowy Widzew Łódź. Kutno stało się alternatywą, gdyż wcześniej rozrywanie meczów na obiektach w Piotrkowie Trybunalskim oraz Byczynie okazało się niemożliwe.

gadzety kibica keeza

 

Informacja o tym, że to właśnie Kutno miałoby być areną pierwszoligowych zmagań dotarła również do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Obiekt, na którym swoje spotkania rozgrywa obecnie KS Kutno (III grupa łódzkiej klasy A) spełnia wymogi licencyjne. Trybuny kutnowskiego obiektu mogą pomieścić około dwóch tysięcy widzów, w tym kibiców gości. Stan murawy również wydaje się nie budzić wątpliwości.

Warto wspomnieć, że kilka lat temu Widzew próbował się już porozumieć z Kutnem odnośnie rozgrywania tam swoich meczów, jednak odpowiedź była negatywna. Mediacji podjął się nawet Łódzki Związek Piłki Nożnej. Jak będzie tym razem? O tym najprawdopodobniej przekonamy się już niebawem.

Źródło: widzewtomy.net, eku24.net Zdjęcie: bronradom.pl

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
znawca
9 lat temu

W rundzie jesiennej czy wiosennej ? Ze strony KS Kutno:”Pojemność: 3500 miejsc siedzących, w tym 900 zadaszonych”. A murawa równa jak stół.

kibic
9 lat temu

Jak nie Kutno, to mogą spróbować w Zduńskiej Woli, bądź w Sieradzu.