Lechia Tomaszów utonęła w Pilicy

Lechia Tomaszów przegrała z Pilicą Białobrzegi 1:2 (0:1) w swoim kolejnym meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku przy ulicy Nowowiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Podopieczni trenera Dariusza Rogulskiego nie dali rady ósmej drużynie III ligi łódzko-mazowieckiej strzelając kontaktowego gola dopiero w końcówce.

Pojedynek był dosyć wyrównany i toczył się w szybkim tempie. Obie drużyny stworzyły kilka groźnych sytuacji, ale w decydujących momentach zabrakło skuteczności. Przyjezdni objęli prowadzenie w 27. minucie. Tomaszowianom nie udało się przed przerwą odwrócić losów pojedynku.

Podobnie było w drugiej połowie. Pilica kontrolowała przebieg gry i nastawiła na kontry. Po godzinie gry gracze z Białobrzegów prowadzili 2:0. Lechia zdołała odpowiedzieć dopiero w końcówce. W 87. minucie w polu karnym gości faulowany był Krzysztof Grobelny. Chwilę później jedenastkę wykorzystał Wiktor Żytek. To trafienie jednak nie wystarczyło i Lechia przegrała 1:2.

Tomaszowianie od niedzieli 8 lutego do soboty 14 lutego przebywać będą na obozie przygotowawczym w Kleszczowie. Pierwszego dnia podopieczni Dariusza Rogulskiego o godzinie 16:00 rozegrają mecz kontrolny z miejscową Omegą.

Lechia Tomaszów – Pilica Białobrzegi 1:2 (0:1)
Bramka dla Lechii: Wiktor Żytek 88-karny

Lechia: I połowa: Holewiński – Matysiak, Dolot, Cyran, Majchrowski – Potakowski, Szymczak, Wiejak, Prusnowski – Mirecki, Rozwandowicz, II połowa: Grajber (75’ Chachuła) – Grobelny, Marciniak, Milczarek, Król – Witek, Żytek, Iwanicki, Witczak – Stańdo, Jardel Cruz.