Warta Działoszyn blisko wygranej

O sporym pechu mogą mówić piłkarze Warty Działoszyn. W piątkowy wieczór podopieczni trenera Grzegorza Bodnara zremisowali w Zduńskiej Woli z LUKS Bałucz (sieradzka klasa okręgowa) 1:1 (0:0) w swoim kolejnym meczu kontrolnym. Działoszynianie bramkę stracili w samej końcówce pojedynku.

Spotkanie mimo różnicy klas dzielącej obie ekipy było wyrównane. Zarówno Warta jak i LUKS miały swoje okazje na gola. Najlepszą okazję w pierwszej odsłonie miał Krzysztof Kukulski, ale w 20. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie na początku lekką przewagę osiągnęli działoszynianie. Dzięki temu w 56. minucie za sprawą Mateusza Kurpeta objęli prowadzenie. W końcówce rywale zdołali wyrównać. Biorąc pod uwagę przebieg całego pojedynku spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

Warta Działoszyn – LUKS Bałucz 1:1 (0:0)
Bramka dla Warty:
Mateusz Kurpet 56

Warta: Cieślak – Grzywiński, Kurpiewski, Wiśniewski, Mostowski – Waleńciak, Kukulski, Nagielski, Bąkowicz – Ryś, zawodnik testowany, na zmiany wchodzili: Różycki, Kurpet, Pęciak, zawodnik testowany, Oleszczyk.