Schmeichel strzela dla rezerw

Nie odpoczywali także zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów, którzy zmierzyli się z PTC Pabianice, z którym na co dzień walczą o ligowe punkty w łódzkiej klasie okręgowej. Spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem podopiecznych trenera Łukasza Wijaty, którzy wygrali 4:3 (1:1).

Wynik spotkania otworzył Piotr Szynka, który mimo asysty dwójki stoperów Sokoła zdołał pokonać Marcina Hejduka. Do wyrównania doprowadził Marcin Czechulski, wykorzystując błyskawicznie rozegrany rzut z autu. Po zmianie stron, worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Tuż po wznowieniu do siatki Hejduka trafił Rafał Cukierski. Na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu do wyrównania doprowadził Rafał Kuchciak. Aleksandrowianie poszli za ciosem. W 82. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Sebastian Schmeichel, a minutę później swoją cegiełkę dołożył Sebastian Borowski. Przyjezdnych stać było jeszcze tylko na jednobramkową odpowiedź, autorstwa Kamila Jabłońskiego.

Sokół II Aleksandrów – PTC Pabianice 4:3 (1:1)
Bramki: Marcin Czechulski 21, Rafał Kuchciak 73, Sebastian Schmeichel 82, Sebastian Borowski 83 – Piotr Szynka 6, Rafał Cukierski 48, Kamil Jabłoński 86.
czerwona kartka: Krystian Kolasa (80. min, za drugą żółtą)

Sokół II Aleksandrów: Hejduk – Piątkowski (46′ Dybiec), Wawrzeniak, Marciniak, Bogdanski – Urbanowicz, Nowacki, Waszczyk (46′ Kuchciak), Czechulski (61′ Mrzygłód), Pętela (69′ Borowski) – Wojtczyk (46′ Schmeichel).

PTC Pabianice: Wilczyński – Kopka, Ziółkowski, Kaźmierczak, Stuchała – Sikorski, Kling, Pietras, Cukierski – Kolasa, Szynka.
Grali także: Hetmanek, Cholewiński, Jabłoński, Otomański.