Hurtap Łęczyca z brązowym medalem

W Łęczycy dobiegły końca halowe mistrzostwa Polski drużyn powyżej 35 lat. Gospodarzom turnieju, zespołowi Hurtapu Łęczyca nie udało się obronić mistrzowskiego tytułu. Po zaciętej walce łęczycanie uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu.

W pojedynku o brąz Hurtap wygrał 5:3 z Dan Cake Polonią Rzeszów. Do przerwy nieoczekiwanie prowadzili goście 1:0. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Robert Hyży. Polonia raz jeszcze wywalczyła prowadzenie po trafieniu Wojciecha Brudka. Był to jednak łabędzi śpiew rzeszowian. Cztery kolejne trafienia Hurtapu (Tomasz Kozieł, Grzegorz Bizoń 2 i Hyży) zapewniły gospodarzom brąz. Mistrzami Polski zostali piłkarze Rowibau Gliwice wyprzedzając Irex-Gaz Gorzów.