Lechia Tomaszów rozstrzelała Mechanika

Lechia Tomaszów wygrała na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią z Mechanikiem Radomsko (IV liga łódzka) 7:0 (4:0) w kolejnym meczu kontrolnym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej III ligi łódzko-mazowieckiej. Strzelaninę rozpoczął już w 5. minucie Kamil Szymczak.

Przed przerwą Mateusza Antczaka pokonali jeszcze: Jakub Rozwandowicz, Daniel Potakowski i Maciej Prusinowski. Cztery gole w pierwszej odsłonie ustawiły praktycznie losy tego pojedynku. W drugich czterdziestu pięciu minutach tomaszowianie strzelili jeszcze trzy bramki. Najpierw Szymon Dula skapitulował po uderzeniu Andrzeja Dolota. Następnie na listę strzelców wpisał się w 68. minucie Dawid Stańdo, a końcowy rezultat ustalił Jardel Muniz Cruz.

Lechia Tomaszów – Mechanik Radomsko 7:0 (4:0)
Kamil Szymczak 5, Jakub Rozwandowicz 12, Daniel Potakowski 22, Maciej Prusinowski 35, Andrzej Dolot 55, Dawid Stańdo 68, Jardel Muniz Cruz 79

Lechia: I połowa: Chachuła – Matysiak, Cyran, Matuszczyk, Majchrowski – Potakowski, Szymczak, Wiejak, Prusionowski – Mirecki, Rozwandowicz, II połowa: Holewiński – Grobelny, Dolot, Mielczarek, Marciniak – Witek, Iwańczuk, Żytek, Witczak – Stańdo, Jardel Cruz.

Mechanik: Mateusz Antczak (46’ Dula) – Królik (60’ Grabarczyk), Lewacki, Nowak (65’ Halejak), Perliński (70’ Dzwonkowski) – Marcin Antczak (60’ Kułakowski), Brych (70’ Szymczak), J. Tazbir (65’ Machura), Oleśkiewicz (46’ Żak) – Kornacki (65’ Nowak), Walioszczyk (46’ Majewski).