AKTUALNOŚCI
Galeria zdjęć z Chemnitz

Reprezentacja Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wzięła udział w międzynarodowym turnieju Ergebnisse Klinikum Chemnitz-Cup 2015. Były to niezwykle silnie obsadzone zawody. Wśród dwunastu drużyn rocznika 2003 znaleźć można było wiele uznanych firm. ŁZPN zajął dziewiąte miejsce. Wygrał zaś FC Chemnitz wyprzedzając Union Berlin. Poniżej galeria zdjęć z turnieju.


keeza komplety sportowe

PICT0002PICT0004PICT0007PICT0014PICT0015PICT0016PICT0017PICT0020PICT0024PICT00437512 Klinikum-Cup - Die besten SpielerNajlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Żurek. Oto skład naszej drużyny: Nikodem Sujecki, Jakub Szczepaniak, Marcel Żurek, Mateusz Peda, Szymon Chomicz, Filip Adamczyk, Jakub Cieślicki, Marek Grądzki, Mateusz Malec, Jakub Król, Eryk Adach, Bartłomiej Kołodziejczyk.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław Padyk
9 lat temu

Kadry województwa łódzkiego są w opłakanym stanie szkoleniowo -organizacyjno -finansowym. Skutkiem tego stanu są przeciętne wyniki na polskich boiskach i słabe wyniki na arenie międzynarodowej. Powodów beznadziejnej kondycji łódzkiej i polskiej „kopanej” jest wiele . Po pierwsze bazy szkoleniowe tzw. kuźnie talentów są w opłakanym stanie poza kilkoma wyjątkami ( Uniejów, Byczyna, Kleszczów, Ksawerów, Aleksandrów i w Łodzi SMS i CHKS )w 800 tys. województwie ! Oczywiście i te obiekty mają wiele do życzenia w porównaniu do profesjonalnych baz szkoleniowych w Polsce i w Europie. Trenowanie piłki nożnej na innych obiektach w naszym woj. jest bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe.… Czytaj więcej »

9 lat temu

wszystkiemu winien jest ten wąsaty jegomość który uważa się za wielkiego gościa(wielkie ma tylko wąsy) a tak naprawdę nie ma on za grosz inteligencji i honoru żeby odejść i dać pracować mlodszym ludziom.Ale to jest jak ze świnią że od koryta trudno ją odgonić.Przepraszam ale taka jest prawda.Zobaczcie jaką robotę robi tr.Rożek ,ten z Sms i ci z Mazovii.

9 lat temu

Do rodzica 2003-zgadzam się z Twoim komentarzem i powiem ci więcej:rok temu na tym samym turnieju rocznika 2002 nasz koordynator zabrał swojego bramkarza(chłopak nie miał pojęcia) i już na turnieju gdy ten zaczął muchy łapać to na jego miejsce wszedł zawodnik z pola i lepiej bronił od tego ala bramkarza.Takie mają rozpoznanie ci ala trenerzy.Ktoś się musi za nich wziąć bo tylko p.ierdzą w stołki

Rodzic 2003
9 lat temu

Chciałbym sprostować informację podaną wyżej, dotyczącą „niezwykle silnie obsadzonych zawodów”. Takie jest niestety zdanie pana trenera z ŁZPN, ale zdanie rodziców, ktorzy byli na miejscu jest zgoła inne. Drużyny prezentowały zbliżony poziom pilkarski do naszej, ale niestety chłopcy byli prowadzeni przez trenera, który ich zupełnie nie zna i nieodpowiednio dobierał skład występujący na boisku. Szczytem natomiast było powołanie na taki turniej bramkarza, który zaledwie od 5 miesięcy trenuje na tej pozycji 🙂 Nie jest to winą trenera prowadzącego tą Drużynę, a wyłącznie ŁZPN, który dokonał wyboru nieodpowiedniej osoby do takiej funkcji. Gdyby kadrę w tym turieju prowadził trener rocznika 2003… Czytaj więcej »