Remis Omegi z juniorami UKS SMS

Remisem 1:1 zakończyło się kolejne sparingowe spotkanie trzecioligowej Omegi Kleszczów. Tym razem rywalem zespołu Tomasza Jaworskiego był młody zespół UKS SMS Łódź (Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych). Podopieczni Piotra Czaplarskiego zagrali bardzo ambitnie i ostatecznie udało im się zremisować z Omegą.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek mimo, że prowadzona była w szybkim tempie. Dopiero sześć minut po przerwie wynik spotkania ustalił Dariusz Słomian wykorzystując dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Omega po zdobytej bramce osiągnęła wyraźną przewagę. Stworzyła sobie kolejne okazje do zdobycia goli. Dwukrotnie w słupek trafił Adam Olejnik, a świetnej sytuacji nie wykorzystał także Paweł Kowalski. Zemściło się to w 80. minucie. Po szybkiej kontrze do wyrównania doprowadził Michał Wolinowski pokonując Michała Zientarskiego. Był to ostatni strzelecki akcent w tym meczu. W drużynie z Kleszczowa wystąpił niechciany w ŁKS Adrian Łucki. Zabrakło natomiast lekko kontuzjowanego Marcina Wałęskiego (uraz mięśnia czworogłowego). Nie grał także Michał Dryja (skręcona kostka).

Omega Kleszczów – UKS SMS Łódź (MLJM) 1:1 (0:0)
Bramki: Dariusz Słomian 51 -Michał Wolinowski 80

Omega: Wiśniewski (46′ Zientarski) – Łucki, Kowalski, Słomian, Jacak – Zawodziński, Marciniak (46′ Kabziński), Czaplarski, Olejnik, Cukiernik (63′ Krawczykowski) – Roczek (46′ Barański).

UKS SMS: Lewandowski – Pęgowski, Wojciechowski, Koźlik, Tracz, Jurków, Księżak, Dąbrowski, Karbowski, Wolinowski, Nowak.
Na zmiany weszli: Korszeń, Korski, Marcioch

W najbliższą sobotę (28 lutego) Omega zmierzy się na własnym boisku z GKS II Bełchatów. Początek meczu zaplanowano na 11:00.