AKTUALNOŚCI
Berek poprowadził Żelaźniaka do wygranej

To była już 15. edycja piłkarskiego turnieju amatorów o Puchar Mediów. Przez dwa dni w Sieradzu i Zduńskiej Woli rywalizowało dwanaście drużyn. Tytułu bronił zespół Media i Przyjaciele, który wydawał być się faworytem. Tymczasem niespodziewanie po końcowy triumf sięgnął Żelaźniak Chajczyny pokonując w finale 3:2 AutoCzęści Zduńska Wola.


keeza komplety sportowe

Turniej od lat cieszy się sporą popularnością wśród zawodników występujących w amatorskich rozgrywkach w naszym regionie. Na boisku zobaczyć można było wielu świetnych przed laty piłkarzy. Grał wielokrotny reprezentant Polski w futsalu Krzysztof Kuchciak (AutoCzęści) czy Robert Hyży (w przeszłości Pelikan Łowicz i Tur Turek). W zespole Żelaźniaka Chajczyny wystąpił natomiast Jacek Berensztajn. I jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. „Berek”, który do tej pory grał w AutoCzęściach, poprowadził swój nowy zespół do wygranej. W ćwierćfinale Źelaźniak rozbił Borg Automotive Zduńska Wola 8:0, w półfinale ograł Kamis Sieradz 5:2, a w finale wygrał z AutoCzęściami 3:2. Dwa gole dla pokonanych zdobył Damian Stankowski, a dla zwycięskiej drużyny gole zdobywali: Kamil Gawroński, Grzegorz Tomaszczyk i Andrzej Kendziak.

Oto skład zwycięzców: Andrzej Lotczyk, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Damian Malinowski, Kamil Gawroński, Patryk Wiciak, Zbigniew Suski, Jacek Berensztajn.

Najlepszy bramkarz – Tomasz Smęda (Media i Przyjaciele), najlepszy strzelec – Robert Hyży (AutoCzęści) – 11 bramek.

Końcowa kolejność:
1. Źelaźniak Chajczyny
2. AutoCzęści Zduńska Wola
3. Media i Przyjaciele
4. Kamis Sieradz

Źródło i zdjęcie: nasze.fm

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments