Mechanik Radomsko zagrał na szóstkę

W swoim ostatnim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Mechanik Radomsko (IV liga łódzka) rozgromił na własnym boisku Stradom Częstochowa (I grupa częstochowskiej klasy okręgowej) 6:0 (4:0). Radomszczanie losy pojedynku rozstrzygnęli już w pierwszej odsłonie, w której strzelili rywalom cztery gole.

Wynik rywalizacji otworzył po kwadransie gry Tomasz Walioszczyk. Chwilę później na listę strzelców wpisali się: Jakub Tazbir i Mateusz Żak. Przed przerwą do siatki rywali trafił jeszcze Marcin Lewacki. Mechanik posiadał wyraźną przewagę i w pierwszej połowie w pełni to udowodnił.

Po zmianie stron radomszczanie nadal dominowali nad rywalami i konsekwentnie dążyli do strzelenia kolejnych bramek. W 70. minucie bramkarza gości pokonał Wiktor Majewski, a niecały kwadrans później Marek Brych. Mechanik pewnie wygrał 6:0 i w pozytywnych nastrojach czeka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi łódzkiej, która nastąpi już w najbliższą sobotę 21 marca o godzinie 15:00. Radomszczanie zagrają na własnym boisku z wicemistrzem jesieni Wartą Działoszyn.

Mechanik Radomsko – Stradom Częstochowa 6:0 (4:0)
Tomasz Walioszczyk 15, Jakub Tazbir 18, Mateusz Żak 21, Marcin Lewacki 31, Wiktor Majewski 70, Marek Brych 83

Mechanik: Dula (46′ Mateusz Antczak) – Perliński (46′ Nowak), Frączyk, Lewacki (75′ Dzwonkowski), Królik (46′ Kołba) – Michalski, Kornicaki (46′ Marcin Antczak), Tazbir (65′ Kułakowski), Brych, Żak – Walioszczyk (46′ Majewski).