AKTUALNOŚCI
Hary Cup dla Canarinhos Skórzewo

Na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi rozegrany został Ogólnopolski Turniej Hary Cup dla rocznika 2001. Udział wzięły w nim zespoły z całej szerokości geograficznej naszego kraju. Po zaciętej walce wygrała drużyna Canarinhos Skórzewo.

gadzety kibica keeza

 

Rozgrywki lig młodzieżowych w naszym województwie startują już niedługo, a więc udział w zawodach był doskonałą sposobnością do sprawdzenia swojej aktualnej formy. Turniej Hary Cup jest rozgrywany w Łodzi nieprzerwanie od kilku lat. Zaproszenia przyjęły między innymi zespoły z Lublina, Szczecina czy Swarzędza. Nie brakowało też łódzkich ekip.

W pierwszym etapie zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Do pierwszej trafiły: Arkonia Szczecin, Pomologia Prószków, Unia Swarzędz oraz Młodzieżowa Szkółka Piłkarska „Więcej Niż Sport” Łódź. W drugiej zaś, rywalizowały: BKS Lublin, Canarinhos Skórzewo, Widzew Łódź oraz Orzeł Łódź. Po zaciętej walce awans do fazy medalowej uzyskały drużyny MSP WNS, Arkonii, BKS oraz Canarinhos.

W niedzielny poranek rozegrano półfinały. W pierwszym Arkonia Szczecin poradziła sobie z rywalem z Lublina, a w drugim MSP WNS uległa ekipie ze Skórzewa .

W meczu o 3. miejsce napięcie trwało do ostatnich chwil. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, w których to lepsza okazała się ekipa z Łodzi, czyli MSP WNS. W finale, który również obfitował w dużą dawkę emocji, wystarczył jeden rzut karny w regulaminowym czasie gry. Dał on zwycięstwo zespołowi Canarinhos Skórzewo.

Z trzech łódzkich drużyn najlepsza okazała się Młodzieżowa Szkółka Piłkarska WNS Łódź, która zajęła trzecie miejsce, natomiast dwie pozostałe zamknęły turniejową klasyfikację.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Canarinhos Skórzewo
2. Arkonia Szczecin
3. MSP WNS Łódź
4. BKS Lublin
5. Unia Swarzędz
6. Pomologia Prószków
7. Widzew Łódź
8. Orzeł Łódź

Autor: KN

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
obiektywny
8 lat temu

Widzew startował rocznikiem 2002 , w tym samym czasie rocznik 2001 Widzewa grał sparing z Łksem wynik 1:1

kibic
8 lat temu

Zespół Pomologia Prószków a nie Pruszków ponieważ to zespół z województwa opolskiego .