ULKS MOSiR Sieradz w finale MP

Duży sukces młodziczek ULKS MOSiR Sieradz, które awansowały do finałowego turnieju Mistrzostw Polski Młodziczek, które odbędą się w Warszawie w dniach 18-21 czerwca. O medale walczyć będzie osiem najlepszych zespołów z Polski.

Sieradzanki wywalczyły awans podczas turnieju półfinałowego, który rozegrany został w Bielawie. Zajęły drugie miejsce przegrywając tylko z UKS Bielawianką Bielawa. W finałowym spotkaniu przegrały 1:3. Wcześniej w pobitym polu zostawiły między innymi: Mitech Żywiec, Rolnika Głogówek czy AZS Wrocław.

Oto skład ULKS MOSiR Sieradz: Natalia Bilnik, Julia Kikowska, Karolina Lewicka, Klaudia Rosiak, Oliwia Skrzypińska, Wiktoria Skrzypińska, Maja Sobczak, Alicja Sokołowska, Wiktoria Stępińska, Karina Świniarska, Sandra Zawieja. Trener: Rafał Dziuba.