Młody Widok walczy do końca

Aż piętnastu młodzieżowców znalazło się w wyjściowych składach Widoku Skierniewice i Zawiszy Rzgów. Zespoły te rozegrały zaległe spotkanie z 20. kolejki IV ligi łódzkiej. Lepszy okazał się Widok, który pokonał rywala 4:2 (2:0). Goście kończyli spotkanie w osłabieniu.

Ośmiu młodzieżowców desygnowali do gry trenerzy Widoku Piotr Wysocki i Łukasz Korwek. Siedmiu zaś szkoleniowiec Zawiszy Robert Świerczyński. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando skierniewiczan, którzy w odstępie czterech minut zdobyli dwie bramki. Wynik spotkania otworzył Eryk Sulikowski, a w 20. minucie Krystiana Wawrzyńskiego pokonał Łukasz Markowski.

Tuż po zmianie stron kontaktowego gola strzelił Marcin Kaczmarkiewicz. Widok odpowiedział kwadrans później, a drugiego swojego gola w meczu zdobył Sulikowski. W 68. minucie Michał Dzwonkowski pokazał drugą żółtą kartkę Dominikowi Gałkiewiczowi i Zawisza zmuszony był grać w dziesiątkę. Widok podwyższył na 4:1 po trafieniu Rafała Sawickiego, a wynik spotkania ustalił Damian Marcioch.

Widok Skierniewice – Zawisza Rzgów 4:2 (2:0)
Bramki: Eryk Sulikowski 16, 62, Łukasz Markowski 20, Rafał Sawicki 77 – Marcin Kaczmarkiewicz 48, Damian Marcioch 90

Widok: Stokowski – Staszewski (23′ Jaworski), Paprocki, Sopyła, Iwanowski – Markowski (83′ Foks), Kowalczyk, Borowiec ż, Sztocki (71′ Kozłowski), Sulikowski ż – Sawicki (87′ Magdziarz).
Trenerzy: Piotr Wysocki, Łukasz Korwek

Zawisza: Wawrzyński – Madejski ż, Gałkiewicz ż, cz, Czernik, Lukanović – Kaczmarkiewicz (65′ Strzałkowski), Wiśniewski, Marcioch, Sztandor (65′ Stępniewski), Osiński – Rechciński.
Trener: Robert Świerczyński

Sędziował: Michał Dzwonkowski (Piotrków). Widzów: 50

Źródło: widokskierniewice.pl