AKTUALNOŚCI
Bartczak zwolniony z Rosanowa

Łukasz Bartczak nie jest już trenerem beniaminka IV ligi łódzkiej LKS Rosanów. Zarząd klubu postanowił zwolnić szkoleniowca po niedzielnej porażce rosanowian z walczącym o utrzymanie Orłem Nieborów 2:3. Nazwisko nowego trenera nie jest jeszcze znane.

Zwolnienie Bartczaka potwierdził w rozmowie telefonicznej prezes klubu, który nie chciał jednak komentować tej decyzji. – Tak to prawda. Postanowiliśmy podjąć taką decyzję. Nie będę tego wywlekał publicznie. To jest sprawa między trenerem a zarządem – powiedział Paweł Pietrzak, prezes LKS Rosanów.

Jak na razie nie znamy nazwiska nowego szkoleniowca. Najprawdopodobniej drużynę do końca rozgrywek obecnego sezonu poprowadzi duet asystentów Piotr Słodkiewicz i Jakub Światłowski. – Jak na razie rozmawiamy z trzema kandydatami. W ciągu najbliższego tygodnia powinniśmy dokonać wyboru i rozpocząć współpracę z nowym trenerem. Do końca sezonu szkoleniowiec będzie się przyglądał drużynie, a zajęcia poprowadzi od początku okresu przygotowawczego do nowego sezonu – zakończył Pietrzak.

 

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
conco
8 lat temu

pewnie powiedział coś komuś z zarządu