AKTUALNOŚCI
Powołanie dla Natalii Stępień

Zawodniczka Ludowego Zespołu Sportowego Kaja Opoczno Natalia Stępień otrzymała oficjalne powołanie od PZPN na zgrupowanie Letniej Akademii Młodych Orłów. Dokument z powołaniem podpisali: Maciej Sawicki (Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej) oraz Zbigniew Boniek (Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej).


keeza komplety sportowe

Zgrupowanie Reprezentacji Polski Młodziczek z udziałem piłkarki LZS Kaja odbędzie się w dniach 12-19 lipca w Centrum Pobytowo-Treningowym EURO 2012 w Gniewinie. Warto dodać, że ten sam hotel gościł podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku drużynę Hiszpanii.

Natalia Stępień to podstawowa zawodniczka zespołu młodziczek LZS Kaja Opoczno oraz reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, występująca na pozycji bramkarki. W sezonie 2014/15 zdobyła wicemistrzostwo województwa łódzkiego, wywalczyła również awans do półfinałów międzywojewódzkich z drużyną Kaja Opoczno oraz zajęła czwarte miejsce w finałowym turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12 z drużyną reprezentującą Szkołę Podstawową nr 2 w Opocznie.

Jest to pierwsze powołanie dla wychowanki klubu piłkarskiego Kaja Opoczno do Reprezentacji Polski.

Nadesłał: Grzegorz Brzeski (Kaja Opoczno)

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments