AKTUALNOŚCI
W Kutnie już myślą o przygotowaniach

Piłkarze KS Kutno dopiero w miniony weekend zakończyli rozgrywki III grupy łódzkiej klasy A, a już myślą o przygotowaniach do nowego sezonu w klasie okręgowej. Świeżo upieczony beniaminek szóstego poziomu rozgrywek podczas letniego okresu przygotowawczego ma w planach rozegranie ośmiu meczów kontrolnych z silnymi rywalami.


tomadex wszystko dla kibica

Podopieczni trenera Sławomira Ryszkiewicza zdecydowanie wygrali rozgrywki III grupy klasy A z dziesięcioma punktami przewagi nad drugą Krośniewianką Krośniewice. Kutnianie w pełni osiągnęli założony cel i po sezonie awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Wiele wskazuje na to, że KS Kutno będzie jednym z głównych kandydatów do awansu do IV ligi łódzkiej. Taki jest cel beniaminka na sezon 2015-2016. – Głównym naszym celem będzie awans do IV ligi łódzkiej. Podjąłem się roli prezesa i razem z innymi ludźmi chcemy w cztery lata zrobić trzy awanse – śmiało stwierdza Dominik Tomczak, prezes KS Kutno.

Jak na razie nie wiadomo nic o nowych zawodnikach, którzy wzmocnią zespół w klasie okręgowej. Klub będzie chciał pozyskać kilku graczy. – Będziemy chcieli wzmocnić się czterema lub pięcioma zawodnikami do każdej formacji. Po pierwszych transferach i sparingach będzie wiadomo na co nas stać. Życzyłbym sobie i kibicom, aby ten awans udało się wywalczyć – zakończył Tomczak.

Znany jest natomiast wstępny plan przygotowań kutnian. W letnim okresie przygotowawczym piłkarze z Kutna rozegrają osiem spotkań towarzyskich. Najprawdopodobniej wszystkie odbędą się na stadionie przy ulicy Kościuszki 26 w Kutnie.

Plan meczów sparingowych:
11 lipca – KS Kutno – Włocłavia Włocławek
15 lipca – KS Kutno – Brazil Soccer Academy
18 lipca – KS Kutno – Ner Poddębice
22 lipca – KS Kutno – Górnik Kłodawa
25 lipca – KS Kutno – Polonia Warszawa
29 lipca – KS Kutno – GKS Baruchowo
2 sierpnia – KS Kutno – GKS Sompolno
8 sierpnia – KS Kutno – Pelikan Łowicz

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments