AKTUALNOŚCI
Biznesowa Liga Pomocy: Kolejni zawodnicy

Mecalit Polska Sp. z o.o, dostawca elementów dla branży AGD,  dołączył do Biznesowej Ligi Pomocy. 20 czerwca przedstawiciele firmy zagrają w meczu charytatywnym w wyjątkowej formule 6.0 – 6 zawodników zgłoszonych do meczowego składu, 6 tysięcy złotych wpłaconych na konto Fundacji Gajusz.

gadzety kibica keeza

 

Zarówno w moim własnym, jak i w imieniu pracowników firmy Mecalit, mogę potwierdzić, że bardzo nas cieszy udział w meczu Biznesowej Ligi Pomocy. Przekonuje nas połączenie idei pomagania z atrakcyjnym widowiskiem sportowym. Widzimy tutaj możliwość dobrej współpracy środowisk biznesowych. Warto dzielić się z innymi w ten lub w inny sposób – mówi Zygmunt Wita, dyrektor firmy Mecalit. – Uważam, że każda taka inicjatywa jest warta tego, aby ją wspierać – dodaje.

To jest największy transfer w historii Biznesowej Ligi Pomocy – aż 6 zawodników z firmy Mecalit potwierdza siłę łódzkiego biznesu! Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że po raz kolejny łódzkie firmy stają na wysokości zadania jednocząc siły w czasie #BLP15. W tym roku wielka piłkarska rodzina zagra dla dzieciaków z Fundacji Gajusz – podkreśla Marcin Ciącio z IQ Sport Advisory Group.

Firmy, które chcą przyłączyć się jeszcze do tegorocznego meczu Biznesowej Ligi Pomocy mogą wykupić zgłoszenia-cegiełki o wartości 1.000 zł.

Biznesowa Liga Pomocy to piłkarskie spotkanie biznesmenów i przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże organizowane przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi. Inicjatywa pomaga zjednoczyć wspólne możliwości wielu instytucji i środowisk biznesowych wokół szczytnego celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

Mecz Biznesowej Ligi Pomocy zostanie rozegrany 20 czerwca 2015 o 14:00 na Stadionie SMS w Łodzi przy ulicy Milionowej 12.

Warto również wspomnieć, że oficjalnym Sponsorem Technicznym #BLP15 została firma Tomadex z Aleksandrowa Łódzkiego –  największy producent gadżetów sportowych w Europie. Tomadex jest właścicielem marki odzieżowej Keeza. Biznesowa Liga Pomocy zakończyła tym samym współpracę z firmą Vigo. Partnerem medialnym #BLP15 jest Łódzki Futbol.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments