AKTUALNOŚCI
LZS Komorniki najsłabszym zespołem kraju

Koniec sezonu to tradycyjnie możliwość dokonania wielu podsumowań. Portal weszlo.com pochylił się nad najsłabszymi zespołami w Polsce, a wyniki tego rankingu nie są niestety pocieszające dla piłki w naszym regionie. Wychodzi bowiem na to, że dwa najsłabsze zespoły w Polsce grają w łódzkiem. To LZS Komorniki i Błękitni Chabielice.


tomadex wszystko dla kibica

Palmo pierwszeństwa należy do LZS Komorniki. Drużyna grająca w sieradzkiej klasie B (grupa II) przegrała wszystkie mecze. W 26 spotkaniach osiągnęła bilans bramkowy 14:126 (-112). O dwadzieścia bramek wyprzedziła Błękitnych Chabielice (piotrkowska klasa B, grupa II). Błękitni przegrali 22 mecze notując bilans 21:113 (-92). Jeszcze tylko dwa inne zespoły w Polsce nie zdobyły żadnego punktu w sezonie 2014/2015. To: KP Krążkowy z Wielkopolski oraz LZS II Czarnochowice (Małopolska). W pierwszej dwudziestce jest jeszcze KS Ostrowiec (skierniewicka klasa B, grupa I). Piłkarze tego klubu w 20 meczach zdobyli cztery punkty co dało im czternaste miejsce w Polsce.

LZS Komorniki zdetronizował LZS Nasale (Opolski ZPN), który w najnowszym rankingu uplasował się na piątym miejscu z jednym remisem i 25 porażkami. Na pocieszenie mamy informację, że Komorniki nie są pierwszym zespołem z naszego województwa, który uplasował się na ostatnim miejscu. W sezonie 2010/2011 był nim LZS Chrząstawa.

Źródło: weszlo.com, zdjęcie: Krzysztof Krawczyk (Radio Ziemi Wieluńskiej)

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trol
8 lat temu

to przez księdza bo bojska nie poświencił;/