AKTUALNOŚCI
Rezerwy ŁKS rozpoczęły od zwycięstwa

Po wielu latach przerwy decyzją zarządu Łódzkiego Klubu Sportowego powołana została druga drużyna seniorów, która w niedzielę wieczorem rozpoczęła walkę w łódzkiej klasie B (grupa I). W pierwszym spotkaniu ŁKS II zmierzył się na wyjeździe z Łódzkim Nerem i wygrał 4:1.


 

Bramki dla ŁKS II zdobyli: Oskar Szumer, Marcin Kacela, Krzysztof Sut i Adrian Żelichowski. W pierwszej jedenastce rezerw trzecioligowca zameldowali się: Cezary Kowalczyk, Jan Tarnowski, Dawid Mazur, Michał Cichacki, Oskar Szumer, Marcin Nowacki, Marcin Kacela, Władysław Terentiew, Krzysztof Sut, Patryk Tomalczyk i Radosław Bryzek. Na zmiany weszli: Adrian Żelichowski, Mateusz Łabuziński, Bartłomiej Dziwisz oraz Tomasz Michalak.

Trenerem rezerw jest Jarosław Byczkowski, a w sztabie szkoleniowym znaleźli się jeszcze: Krzysztof Miller oraz Dariusz Ścibiorek.

Drużyna ŁKS II składa się większości z piłkarzy młodego pokolenia z rocznika 1997 i 1998 (część zawodników gra również w Centralnej Lidze juniorów Starszych), a uzupełniana jest również o graczy z pierwszej drużyny. Celem jest awans do klasy A.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments